Reklama:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biografia Jennifer
Dany Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Reputacja: 0
Biografia Jennifer
Jennifer Nicole Lee jest amerykańską modelką fitness, aktorką, mówcą motywacyjnym i autorką licznych książek na temat fitnessu.
Choć trudno w to uwierzyć, jeszcze niedawno, po urodzeniu dwóch synów, była pulchną kobietą, na którą mało kto zwróciłby uwagę.
Urodziła się 13 czerwca 1975 roku w Rochester w stanie Nowy Jork w rodzinie włoskich imigrantów jako Jennifer Nicole Siciliano, później przeniosła się do Tennessee, gdzie studiowała stosunki międzynarodowe na uniwersytecie stanowym w Knoxville uzyskując tam tytuł licencjata.
Obecnie mieszka z mężem Edwardem i dwójką synów Jadenem i Dylanem w Miami na Florydzie.
Sama Lee opisywała siebie jako osobę, która nigdy nie miała nic wspólnego ze sportem, fitnessem czy zdrowym odżywianiem a problemy z wagą miała przez całe życie. Wychodząc za mąż ważyła 80 kilogramów, po porodzie synów jeszcze przytyła dochodząc do wagi 91 kilogramów! Kiedy w końcu postanowiła to zmienić schudła ponad 30 kilogramów i została seksbombą!
W 1996 roku została koronowana na Miss Bikini America i wówczas też rozpoczęła karierę jako guru fitness. Uczy, jak schudnąć, pozuje do zdjęć i pisze książki. Miliony Amerykanek i Amerykanów uważają ją za uosobienie sukcesu. Przede wszystkim jednak daje ona im nadzieje na piękną i seksowną sylwetkę oraz pozbycie się wszelkich kompleksów.
Jest autorką kilkunastu pozycji wydawanych zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. W 2006 roku uzyskała tytuł Ms. Muscle & Fitness nadawany przez magazyn "Muscle & Fitness", który to tytuł dzieliła razem z Alicią Marie.
JNL jest także ambasadorem suplementów diety marki Bio-Engineered Supplements and Nutrition (BSN).
Lee ma dwie linie odzieżowe. Pierwsza z nich Jennifer Nicole Lee Collection produkowana przez Rogiani został zaprojektowany przez Elisabettę Rogiani do zdjęć fitness, natomiast własna linia Lee "JNL" obejmuje odzież nasiłownię i tak zwany stretwear.
W marcu 2011 roku Lee otworzyła fabrykę fitness model w Miami na Florydzie, w której znajduje się studio fotograficzne i filmowe, studio makijażu, fryzjerskie, stylizacji oraz prowadzi coaching dla modeli fitness.
Lee jest twórcą programu fitness o nazwie JNL Fusion. Reklama Fusion JNL podkreśla "super wybijanie" oraz wprowadzenie ćwiczeń cardio pomiędzy ćwiczenia siłowe. Hasłem przewodnim Jennifer jest "Stron is new skinny".
09-13-2012 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lejdi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
RE: Biografia Jennifer
super artykul!!! ciezko znalezc w sieci jakies sensowne strony po Polsku, na ktorych mozna przeczytac krotko i sensownie o JNL!!!
09-14-2012 03:49 PM
Dany Offline
Początkujący
**

Dzięki starałem się Duży uśmiech
A co do artykułów to teraz i tak jest nieźle, na początku jak się zacząłem nią interesować to nie można było dosłownie znaleźć nic... Jedna jakaś krótka wzmianka tylko że ktoś taki po prostu istnieje. Ale szkoda że nie śledzą jej na pudelku bo wtedy byłoby co oglądać Duży uśmiech
09-14-2012 06:51 PM
Lejdi93 Offline
Początkujący
**

zawsze mozna do nich napisac do pudelka ze interesuje ich ktos taki to moze by zaczeli cos o niej pisac xD
09-18-2012 03:47 PM
gustavo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
ahaha, pudelek, ale beka ;D JNL jest za normalna, madra i inteligentna, zebvy pudel sie nia zainteresowal ;p
09-18-2012 04:16 PM
Lejdi93 Offline
Początkujący
**

no w sumie.... masz racje!!! xD
09-18-2012 04:26 PM
Dany Offline
Początkujący
**

A ja dzisiaj znalazłem artykuł o Jennifer na plotku więc wasza teoria trochę padła Język
09-19-2012 02:02 PM
Karola88 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
dla mnie to ona po prostu wiedziała jak zrobić kasę ze swojego sukcesu... w który i tak nie wszyscy wierzą Oczko
ja bym chciała zobaczyć, jak wyglądała przed tą swoją wielką przemianą Uśmiech
09-21-2012 08:56 AM
dajanka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 70
karola, dokładnie. nie wierzę,że próbuje pomoc ludziom,a kasa nie ma dla niej znaczenia. po prostu wiedziała kiedy i co ma zrobić i tyle.
09-21-2012 03:55 PM
martinez Offline
Użytkownik

Liczba postów: 91
zazdrosne baby
09-25-2012 07:55 PM
Odpowiedz 

Skocz do: